מאגר תמונות אישי

מדוע כ"כ חשוב לייצר בנק תמונות אישי אותנטי ואמיתי –  מומלץ לקריאה לבעלי עסקים עצמאיים, לבוני אתרים, למעצבים גרפיים ובכלל לכל מי שעוסק במלאכת הקריאייטיב. מאגר תמונות אישי, שמותאם בדיוק לצרכים שלכם, הוא דרך מצוינת לבדל את העסק שלכם. וזה חשוב בעיקר אם אתם פועלים בסביבה עסקית שהיא עתירת מתחרים.

אם לתחום עיסוקכם יש נגיעה לתחום העסקי בכלל והדיגיטלי בפרט, אתם בוודאי יודעים שתוכן ויזואלי או מאגר תמונות אישי הוא קריטי להעברת מסרים שיווקיים, מכירתיים, תדמיתיים וקידומם.
תמונה מקורית וטובה, שמלווה את התכנים שלכם ברשת שהיא כבר ממילא עמוסה מאד במסרים,
היא כזו ש:
• תגרום לגולשים לקרוא את הכותרת וללחוץ על הלינק שפרסמתם.
• תגרום ללקוח פוטנציאלי לעצור ולומר לעצמו: "רגע יש כאן עסק שונה, מיוחד וכדאי לי לבדוק מה יש לו להציע לי".
• או תגרום לאוהדים שלכם להמשיך ולקרוא סטטוס נחמד או טיפ עסקי, שהעלאתם בעמוד הפייסבוק העסקי שלכם כערך מוסף ואפילו לשתף אותו כתוכן ויראלי.
זה נכון לגבי תמונות שמגיעות ממאגר תמונות חינמי, או ממאגרי תמונות לרכישה או מ- image bank ייחודי, מקורי, שייצרתם בהתאמה מלאה עבור העסק שלכם.

אם אתם שייכים לזן, שמעדיף להיות במיין סטרים העסקי, "לצעוד עם העדר" ולא לבדל את תחום עיסוקכם, ההמלצות שאתן כאן כצלם מנוסה אינן מיועדות עבורכם.
כי כיום יותר מתמיד שם המשחק הוא להיות יצירתי, מקורי ואותנטי גם בחיפוש תמונות, שיוצגו באתר העסקי שאתם מקימים, בפייסבוק, או על גבי חומרים פרסומיים אחרים.
אתם צריכים להשתמש בתמונה לא שגרתית, שעדיין תעביר את המסר שלכם, ולא תהיה בנאלית או משעממת, או שלא תהיה כזו שהלקוחות כבר ראו מסוגה אין ספור פעמים.
אגב, זהו הסיכון שלוקחים, כשמשתמשים בתמונה שמקורה ממאגר תמונות חינמי, או ממאגרי תמונות לרכישה–שמישהו לפניכם כבר השתמש בה…

על שימוש בתמונות, שמפרות זכויות יוצרים לא נדון כאן, רק חשוב שתדעו, כי כצלם אני נתקל בתופעה הזו על בסיס יומיומי, שזו טעות חמורה שעלולה לעלות לכם הרבה כסף ועגמת נפש, בין אם זה נעשה במודע או בשגגה.
דבר מהסוג הזה לעולם לא יקרה אם תשתמשו ב- image bank מקורי בעסק שלכם, או כבוני אתרים וגרפיקאים תציעו ללקוחות שלכם להשתמש בבנק תמונות אישי, כשתסבירו להם מה היתרון היחסי הגדול שיביאו מול המתחרים.

אני אסייע לכם "לצאת מהקופסא", לבלוט, כדי שלא תשתמשו באותם אמצעים שבהם משתמשים המתחרים שלכם.
יחד אתכם נאפיין, נתכנן וניצור לכם מאגר תמונות מקורי, אותנטי שיעביר אתכם בצורה אמתית, וישמש אתכם בשוטף בכל פעם, שתזדקקו לתמונה , שתלווה את המסר הבא שאתם רוצים להעלות כבעלי עסק, או שישמש את מי שבונה לכם אתר, או גרפיקאי שצריך לעצב לכם מודעת פרסומת.

לסיכום, בנק תמונות אישי הוא בד"כ השקעה חד פעמית חשובה ונחוצה גם אם אתם בתחילת דרכם העסקית ואולי אפילו בגלל… שימוש בו מפשט ומקצר את הזמן של תהליך חיפוש התמונות.
כולנו או רובינו לפחות רוצים להיות מקוריים

גלריות נוספות

צור קשר
close slider

Call Now Button